Po vjen fundi i botës? Shikoni se çfarë bie nga qielli në Gjermani (VIDEO)

Moti i pazakontë ka kapluar Gjermaninë. Breshëri i një diametri aspak të zakontë ka fr ikësuar banorët e Munich ditën e djeshme.

Breshëri i madh ka përfshirë në mënyrë të veçantë zonën e Mynihut ku intensiteti dhe madhësia e breshrit ka qenë pothuajse sa një kajsi. Si pasojë shumë persona janë pl.agosur dhe shumë makina, çati shtëpish janë dë.mtuar rëndë. Ndërsa në Berlin janë ndarë në rrjetet sociale video që tregojnë rr ufe të mëdha në qiell.

Moti i pazakontë ka kapluar Gjermaninë. Breshëri i një diametri aspak të zakontë ka fr ikësuar banorët e Munich ditën e djeshme.

Breshëri i madh ka përfshirë në mënyrë të veçantë zonën e Mynihut ku intensiteti dhe madhësia e breshrit ka qenë pothuajse sa një kajsi. Si pasojë shumë persona janë pl.agosur dhe shumë makina, çati shtëpish janë dë.mtuar rëndë. Ndërsa në Berlin janë ndarë në rrjetet sociale video që tregojnë rr ufe të mëdha në qiell.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.