Pasi e rra.hën bru.talisht, nëna dhe i dashuri i saj rrinin në Facebook ndërsa vogëlushja je.pte shpirt

Një nënë ka he.lmuar, bashkë me të dashurin, vajzën e saj 22-muajshe me kodeinë. Raportohet se gruaja dhe partneri i saj i dhanë vajzën qetësues dhim.bjesh për të mbuluar një seri rra.hjesh br.utale.

Vogëlushja ishte rra.hur aq keq saqë pla.gët e saj ngjanin me ato që shkaktohen nga një për.plasje me makinë. Pasi e dhu.nuan, raportohet se dyshja kishte filluar që të luanin video-lojëra apo edhe të futeshin në Facebook. Eve Leatherland, 22-muajshe, ndërroi jetë në tetor të vitit 2017 në shtëpinë e saj në Liskeard, Cornwall me lëndime të rënda në trup.

Fëmija kishte thye.rje në kafkë, brinjë të thyera ndërsa mëlçia i ishte çarë, por nëna e saj Abigail Leatherland, 24 vjeç dhe i dashuri Tom Curd, 31 vjeç, nga Watford, dyshohet se nuk e dërguan për t’i dhënë ndihmë mjekësore.

Në ekzaminim e bërë pas vd.ekjes, në trupin e vogëlushes u gjet një sasi e madhe kodrine, një ilaç që nuk duhet t’i jepet kurrë një fëmije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.