Një nëna la beben trejavëshe në dhomë me tre pitbullë për vetëm pesë minuta, por kur u kthye e gjeti… (VIDEO)

Një nënë e pakujdesshme kishte lënë foshnjën e saj trejavëshe për vetëm pesë minuta në një dhomë me tre pitbullë, për tu argëtuar me disa mysafirë në oborrin e shtëpisë në Michigan.

Por kjo mjaftoi, që në këtë familje të ndodh një tra. gjedi e paparë deri më sot. Vogëlushja Susannah Jean Murray, kishte mbetur vetëm në dhomë me qentë, dhe kur nëna e saj u fut në dhomë për ta parë si ishte, kishte mbetur i sho. kuar kur e pa me pr.erje të shumta në fytyrë.

Pranë saj po qëndronte njëri nga pitbullët që kishte turinjtë e mbushur me gj.a. k. Por edhe pse foshnja është dërguar me urgjencë në spital, ku edhe është ope. ruar, ajo të nesërmen ka vde. kur. “Vogëlushja jonë Susannah, vetëm trejavëshe, i është bashkuar engjëjve tjerë në qiell”, ka shkruar nëna e fëmijës.

Lidhur me këtë trag. jedi askush nuk është ar.restuar, kurse qentë janë dërguar në një qendër strehimore. “Kur keni një fëmijë në shtëpi, të rriturit nuk guxojnë ta lënë vetëm as për edhe një minutë.

Kjo ngj.arje tra.gjike le të shërbej si kujtesë për të gjithë, që të mos i lëmë fëmijët pa mbikëqyrje në veçanti nëse afër tyre janë qentë “, ka bërë të ditur një zyrtar policor. Kliko KETU per te par videon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.