Të tjera

Mrekulli dhe e rrallë : Femija shqiptar merr pozë në barkun e nënës kur doktori po i bënte ekon 3D

Shpesh kemi degjuar te thuhet qe femijet ne ditet e sotme lindin me shkolle te bere per shkak te zgjuarsise qe ne moshe te vogel. Por ky rast qe do ju tregojme eshte nje rast teper i vecante ku si duket vajza e ka zgjedhur qe ne barkun e nenes profesionin e saj.

Ajo duket te jete nje modele e lindur pasi kur doktori po i bente nje eko 3D ajo ka marre nje poze si nje fotomodele e vertete. Vajza do te vije ne jete seshpejti nga dy prinder te mrekullueshem Elti dhe Iva qe te dy nga Vlora te cilet na kane derguar kete foto.

Ne e mesuam profesionin e te vogles por te presim nese edhe motra e saj do te kete ndonje shenje pasi prinderit presin binjake. /shqiperiaime.info

Lexo edhe: