E tri.shtë/ Shkoi për të lindur, nëna zgjohet pas 5 ditësh pa këmbë (FOTO)

Ella Clarke zgjohet pas pesë ditësh në shtratin e një spitali. Ajo pri.ste që të shijonte momentin më të bukur të jetës së saj, të shihte fëmijën e sapolindur.

Por Clarke, teksa merrte në krah fëmijën e saj të lindur me pr.erje cez.ariane, mjekët po përgatiteshin që t’i jepnin lajmin e tm. errshëm.

Çdo gjë shkoi mirë deri kur lindi vajza e saj e shëndetshme, por më pas filluan vësh.tirësitë. Kështu, ajo qëndroi pesë ditë në k.oma dhe mjekët ishin të detyruar që t’i pri.snin të dyja këmbët, pasi gja.ku ishte mp.iksur në të

Sot, në një intervistë, nëna nga Torquay, Devon, tregon se si jeta e saj ka ndryshuar përgjithmonë që nga ajo ditë.

Teksa avokatët e saj po përgatiten që të hedhin në gjyq spitalin, ku ky i fundit ka kërkuar ndjesë, 31-vjeçarja shprehet: “Më duket sikur jeta ime është larguar nga unë”.

“Isha një nënë a.ktive, dërgoja fëmijët në shkollë dhe kujdesesha për familjen time. Nuk mund të pushoj së q.ari. Asnjë qenie humane nuk duhet të ketë një eksperiencë të tillë dhe duhet të shmanget”, ka shtuar ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.