Dali foto të reja të Arbana Osmanit me të dashurin rrugëve të Tiranës

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen me regjisorin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj.

Ndonëse, moderatorja nuk e ka konfirmuar lidhjen, faktet thonë të kundërtën. Çifti janë fotografuar ditën e sotme nga lajmi.net në rrugët e Tiranës.

Arbana shihet duke iu drejtuar makinës së saj, pak çaste pasi është ndarë nga Eduarti. Çifti shfaqen gjatë përditshmërisë së tyre, të veshur sportiv.

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen me regjisorin e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj.

Ndonëse, moderatorja nuk e ka konfirmuar lidhjen, faktet thonë të kundërtën. Çifti janë fotografuar ditën e sotme nga lajmi.net në rrugët e Tiranës.

Arbana shihet duke iu drejtuar makinës së saj, pak çaste pasi është ndarë nga Eduarti. Çifti shfaqen gjatë përditshmërisë së tyre, të veshur sportiv./lajmi.net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.