Aurela Gaçe nuk vesh rroga firmato, arsyeja do t’ju bëjë të qeshni me l ot

Aurela Gaçe është një ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Pak më parë, ajo ka ndarë me fansat në profilin e saj një foto epike, ku shpjegon me humor arsyen pse nuk vesh rroba firmato.

“Nuk mbaj firma se jam firmë vetë.”- shkruhet në bluzën që këngëtartja mban veshur, ku dallohen edhe inicialet e saj. “E thjeshtë, e pastër, pambuk po e po as bëhet llaf”- shkruan Aurela krahas fotos që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit e saj.

Aurela Gaçe është një ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Pak më parë, ajo ka ndarë me fansat në profilin e saj një foto epike, ku shpjegon me humor arsyen pse nuk vesh rroba firmato.

“Nuk mbaj firma se jam firmë vetë.”- shkruhet në bluzën që këngëtartja mban veshur, ku dallohen edhe inicialet e saj. “E thjeshtë, e pastër, pambuk po e po as bëhet llaf”- shkruan Aurela krahas fotos që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit e saj.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.