Telenovela/Seriale

“Xhanvi” një alkooliste në serial por një femër super e bukur në jetën reale

Mreenal Deshraj është një nga aktoret më të njohura në Indi që famën e madhe e mori me rolin e “Xhanvit” në serialin “Bixhoz me dashurinë”. 39-vjeçarja në serialin që po transmetohet aktualisht në Shqipëri, luan rolin e një alkoolisteje e cila ka arritur në këtë gjendje për shkak të burrit që e tradhton. Por në jetën reale, Mreenal Deshraj duket shumë ndryshe dhe mbi të gjitha shumë seksi.

Ajo ka bërë disa sete fotografike, një ndër to për një palestër fitnesi ku ka ekspozuar format trupore. Aktorja e ka nisur karrierën në teatër ndërsa në vitin 2006 mori rolin e parë për të luajtur në një serial dhe më pas iu ofrua roli i “Xhanvit” në serialin “Bixhoz me dashurinë”.

Lexo edhe: