Telenovela/Seriale

Vetëm dy muaj i dashuruar,Furkan Andec përgatitet për martesë me aktoren e njohur

Protagonisti i serialit më të ri që ka nisur në Tring “Përralla e pafajësisë” mund të themi se është tmerrësisht i dashuruar. Të paktën kështu shkruhet në çdo portal në Turqi! Furkan ka vetëm 2 muaj që del me aktoren Dilan Cicek Deniz dhe këtë javë ata janë prezantuar me familjet e secilit. Sipas zërave çifti po përgatitet për martesë.

Furkan Andic ka lindur më 4 Prill 1990 në Turqi dhe njihet si aktor dhe model. Në vitin 2012 u diplomua në Yeditepe University ndërsa karriera e tij si aktor nisi që në vitin 2005 me serialin Kirgin Cicekler. Në vitin 2017, ai u bë pjesë e kastit të “Përralla e pafajësisë”.

 

Lexo edhe: