Telenovela/Seriale

Martesa në krizë?Ndoshta Fahriye Evcen sapo konfirmoi gjithçka me këtë deklaratë!

Ditët e fundit në krye të showbizit në Turqi ka qenë vetëm një lajm: kriza në martesën e Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen. Dy aktorët thuhet se po kalojnë një periudhë të vështirë në jetën e tyre pa bërë as një vit të martuar.

E pyetur në lidhje me këtë, aktorja e “Lovebird-Trumcaku” ka zgjedhur të tregohet e rezervuar duke folur vetëm për një aspekt të marrëdhënies së saj me Burak.

“Nuk kam dëshirë të bëhem nënë tani. Nuk e jetoj për këtë qëllim jetën time.”

Një arsye më shumë për patur dyshime në këtë martesë, apo jo?

 

Lexo edhe: