Telenovela/Seriale

‘Lukasi’ i telenovelës ’Kloni’, më i dashuruar se kurrë

Telenovela ‘Kloni’ ka qenë një nga më të ndjekurat në të gjithë botën. Kjo telenovelë kryesoi në shumë vende, pasi trajtonte një temë sociale mbi klonimin e qenieve njerëzore. Personazhi kryesor i saj ishte  ‘Lukas’ i cili ka shumë ndryshime lidhur me jetën e tij private.

Sot aktori është i martuar me aktoren e famshme braziliane Debora Falabella, e cila luante në rolin e vajzës së tij, Mel. Dyshja janë duke shijuar historinë e tyre të dashurisë dhe së shpejti kanë menduar të zgjerojnë familjen e tyre. /revistawho.com

 

Lexo edhe: