Latest Articles

Vetëm ters po ju ecën cdo gjë? Keto janë 5 ...

Kuriozitete
Për lule, dashuria që u japim atyre është shumë e rëndësishme. Në fakt, këto shpesh kthehen shumë më tepër: Ndër ...

Kap “mat” gruan me kushëririn 10 ditë para dasmës, kavajsi: ...

Të tjera
Historia qe ka shokuar publikun! Mesohet se një 54-vjeçar nga Kavaja i ka dhënë fund martesës së tij të gjatë ...

Kjo nënë e bardhë lind 3 fëmijë me ngjyrë. Pastaj ...

Të tjera
Edhe pse jemi në vitin 2018, racizmi dhe paragjykimet vazhdojnë të ndotin botën. Shumë njerëz mbajnë mendime të ngushta dhe ...

Tragjedia e Velipojës ku vdiqën 3 fëmijë dhe i ati, ...

Të tjera
Aksidenti në aksin Shkodër-Velipojë i ndodhur muaj më parë fatkeqësisht është regjistruar në mesin e tragjedive më të mëdha që ...

7 Prerjet Trend të 2018-ës Për Ty që Do të ...

Kuriozitete
Ka një shumëllojshmëri në prerjet e flokëve të vitit 2018, dhe ka diçka të re për çdo gjatësi. Ato që ...

Receta e Krostatës me reçelra sipas dëshirës

Kuriozitete
Mund ta bëni në shtëpi, për qejfin tuaj dhe të të dashurve të famlijes, askush tjetër nuk do ta meritonte ...

Uji me limon zgjidhje për dobësim,ja si duhet ta përgatisni ...

Kuriozitete
Të gjithë e dimë që limoni me ujë është një zgjidhje shumë e mirë për t’u dobësuar dhe për të ...

Tre aktorë të rëndësishëm largohen nga kasti i «Nusja nga ...

Telenovela/Seriale
“Nusja nga Stambolli” është një nga serialet më të ndjekur jo vetëm në Turqi por edhë ne vendin tonë. Ende ...

Familja e madhe vetëm me djem, vjen në jetë i ...

Kuriozitete
Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë ...

Erion Isai zbulon detaje nga formati i ri me Bes ...

Jetë/Stil
Është përfolur gjatë në media largimi i dyshes së njohur të humorit, Bes Kallaku dhe Erion Isai nga “Portokalli” ashtu ...